Organizacja usług indywidualnego transportu door-to-door w powiecie jeleniogórskim

Diagnoza potrzeb mieszkańców Powiatu Jeleniogórskiego w zakresie transportu osób z potrzebą wsparcia w zakresie  mobilności na rzecz aktywizacji zawodowej i społecznej oraz w celu opracowania „Kompleksowej Koncepcji Transportu Osób z Potrzebą Wsparcia w Zakresie Mobilności”

 

W związku z przygotowaniem diagnozy potrzeb mieszkańców Powiatu Jeleniogórskiego w zakresie transportu osób z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności na rzecz aktywizacji zawodowej  i społecznej oraz w celu opracowania „Kompleksowej Koncepcji Transportu Osób z Potrzebą Wsparcia w Zakresie Mobilności” pod kątem konkursu grantowego ogłoszonego przez  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dla  jednostek  samorządu terytorialnego pn. „Usługi indywidualnego transportu door– to–door oraz poprawa dostępności architektonicznej  wielorodzinnych budynków mieszkalnych” zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety (ankieta poniżej).

Ankieta jest anonimowa i kierowana jest do osób:

  • starszych,

  • chorych,

  • mających trudności w samodzielnym przemieszczaniu się np. ze względu na ograniczoną sprawność, poruszających się na wózkach inwalidzkich, o kulach,

  • niewidomych lub słabowidzących.

Państwa odpowiedzi pomogą zdefiniować problemy mieszkańców Powiatu Jeleniogórskiego w zakresie mobilności na rzecz aktywizacji zawodowej, społecznej oraz stanowić będą podstawę do opracowania diagnozy potrzeb. Państwa zdanie jest dla nas bardzo ważne.

Prosimy o wypełnienie ankiety i przesłanie jej na adres poczty elektronicznej: pcpr@pcpr,jgora.pl lub za pośrednictwem poczty na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jeleniej Górze ul. Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra. Ankieta dostępna jest również do wypełnienia w tut. Centrum do dnia 31.07.2020 r.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W DIAGNOZIE

I WYPEŁNIENIE ANKIETY !!!

 

Ankieta PDF

 

Ankieta DOCX

DMC Firewall is a Joomla Security extension!